Referenties

Overheid

“Een goeie diagnose is het halve werk, bij Grieteke is die kwalitatief al zo goed dat daarmee een groot deel van het werk met de klant al gewaarborgd is.”

Simon Cremer
functie: beleidsmedewerker arbeidsmarkt gemeente Hoogezand Sappemeer, voorheen trajectmanager Sociale Zaken bij de gemeente Hoogeveen
mail: s.cremer@hoogezand-sappemeer.nl

“Maatwerk zoals maatwerk hoort te zijn.”

André Haverkamp
functie: inburgeringscoach bij Werkplein Baanzicht (gemeente Assen, Aa en Hunze en Tynaarlo)
mail: a.haverkamp@werkpleinbaanzicht.nl

“Twega is persoonlijk, gedreven, vakkundig, geïnteresseerd en altijd zoekend naar de juiste match.”

Alberto Jansen
functie: ontwikkelcoach Werkplein Baanzicht (gemeente Assen, Aa en Hunze en Tynaarlo)
mail: a.jansen@werkpleinbaanzicht.nl

Scholen en bedrijven

“Snel, enthousiast, creatief, met kennis en vakmanschap uitgevoerd, met oog en gevoel voor het individu.”

Luuk Woldman
functie: tot eind 2013; opleidingsmanager Educatie bij het Drenthe College, later opleidingsmanager DC-Start
mail: l.woldman@drenthecollege.nl

“Het is niet voor niets dat wij voor onze taaltrainingen steeds weer uitkomen bij Twega.”

Ton Gelmers
functie: locatiemanager Hogeschool Stenden, PABO Meppel
mail: ton.gelmers@stenden.com

“Ik ken Twega als een bedrijf dat meedenkt met en afstemt op de individuele ‘leer’behoeften van de klant, gericht op verbetering van zijn of haar toekomst, waarbij ook rekening wordt gehouden met de praktische en financiële situatie.”

Doortje Amsterdam
functie: eigenaar van het bedrijf ‘Doortje Amsterdam’, training, scholing en re-integratie
mail: damsterdam@live.nl

Cursisten

“Grieteke is altijd enthousiast en kan goed uitleggen, ze geeft ook advies hoe je goed naar een uitzendbureau kan bellen. Bedankt voor alles Grieteke!”

Yeny Wijaya
Cursus: groepstraining staatsexamen I

“Twega, my sunshine school made my Dutch integration course easy and enjoyable.”

Chantal
Particuliere cursist voor een versneld inburgeringsexamen